Lettre d'information

محصولات › خردایش و طبقه بندی مواد › کلاسیفایر هوایی 

کلاسیفایر هوایی

هوا و فضا
مصالح ساختمانی
سیمان
سرامیک
شیمیایی
مواد غذایی و آشامیدنی
مواد معدنی
دارو
چاپ و نشر
پلاستیک

دریافت اطلاعات


کارایی فوق العاده کلاسیفایرهای پکصا

کلاسیفایر های هوایی کارآمد ترین و با راندمان ترین تجهیزات جهت جداسازی محصولات با سایز و دانه بندی مناسب از مواد اولیه، نرمه گیری و یا در ترکیب با آسیاب ها جهت افزایش راندمان آنها می باشند. کلاسیفایر های نسل جدید شرکت پکصا تحت نام هیپکس جهت دانه بندی محصولات خروجی آسیاب با تغذیه گرانشی و کلاسیفایر چرخشی اسپکس جهت دانه بندی محصولات خروجی آسیاب همراه با هوا، پاسخگوی نیازهای صنعتی متعددی جهت مواد معدنی، کانی های فلزی و غیر فلزی، صنایع نظامی و دفاعی، صنایع دارویی و شیمیایی، صنایع غذایی و بهداشتی است.

کلیه کلاسیفایر های پکصا دارای ساختار محکم و با دوام و مزایای متعددی جهت کاهش مصرف انرزی و هزینه های جاری به شرح ذیل می باشند:

 • توانایی پردازش گستره وسیعی از مواد با خصوصیات متفاوت
 • ظرفیت بالاتر و دانه بندی ریزتر نسبت به سرندها و سیستم های متداول
 • ساختار ساده با نگهداری و تعمیرات کم و سهولت استفاده و کنترل فرآیند
 • امکان تنظیم سایز محصولات به صورت لحظه ای و بدون نیاز به خاموش کردن سیستم
 • دارای سطوح ضدسایش حداکثری جهت کاربردهای با مواد ساینده
 • امکان تغییر و اصلاحات جهت خشک کردن محصول و یا خنک­ کردن محصول هوا
 • امکان جداسازی و دانه بندی مواد حساس به گرما
 • امکان حذف غبار و نرمه گیری از مواد بدون نیاز به آب
 • ظرفیت تولید گسترده از ۱ تا ۸۰ تن بر ساعت
 • امکان تست آزمایشگاهی و تضمین ظرفیت عملکرد
 • ابعاد کوچک و امکان نصب سریع و آسان


مزایای کلاسیفایرهای نسل سوم :

 • امکان تنظیم مکانیکی سیستم
 • امکان ساخت تجهیز با ظرفیت بالا همراه با حفظ راندمان
 • انعطاف پذیری جهت تولید محصولات مختلف و کیفیت و دانه بندی مختلف
 • راندمان و عملکرد بهتر نسبت به سیستم های نسل اول و دوم
 • کاهش میزان مصرف انرژی آسیاب
 • افزایش ظرفیت تولید آسیاب
 • کاهش دمای محصولات در فرآیند آسیاب شدن


در واقع نسل های متعددی از کلاسیفایرها براساس نوع استفاده از نیروهای سه گانه فوق معرفی شده اند : کلاسیفایرهای نسل اول : در کلاسیفایرهای نسل اول جریان هوای محرک مواد در داخل کلاسیفایر تولید می شود. راندمان این کلاسیفایرها بین ۴۰ تا ۶۰ درصد می باشد و میزان کنارگذر (by pass) آنها نیز ۲۰ تا ۷۰ درصد می باشد. -	کلاسیفایر Whirlwind از شرکت Sturtevant -	کلاسیفایرWhizzer از شرکت  Raymond -	سپراتورHeyd از شرکت Pfeiffer  -	سپراتورTurbopol از شرکت های Polysius , Fuller, Schmidt -	سپراتور CV از شرکت FLSmidth -	سپراتور های Escher Wyss & Hirschman	 کلاسیفایرهای نسل دوم : این کلاسیفایرها که به عنوان کلاسیفایرهای سیکلونی نیز شناخته می شوند دارای سیستم تامین هوای خارجی هستند و خروجی آنها مستقیما وارد سیکلون می شود. راندمان این کلاسیفایرها بین ۶۰ تا ۸۰ درصد می باشد و میزان کنارگذر (by pass) آنها نیز ۱۰ تا ۴۰ درصد می باشد. -	سپراتورZUB از شرکت  WEDAG -	سپراتور Cyclopol از شرکت Polysius -	سپراتورSKET از شرکت ZAB کلاسیفایرهای نسل سوم : این کلاسیفایرها که به عنوان کلاسیفایرهای پربازده نیز شناخته می شوند. در این تجهیز، روتور چرخان جایگزین روتور با پره جداکننده (Counter Blade) شده است. راندمان این کلاسیفایرها بین ۸۰ تا ۹۰ درصد می باشد و میزان کنارگذر (by pass) آنها نیز ۰ تا ۳۰ درصد می باشد. -	کلاسیفایرهای O’Sepa از شرکت های FLSmidth, Fuller, Onoda -	Sepax  از شرکت FLSmidth -	Sepol از شرکت Polysius -	Sepmaster  از شرکت KHD -	QDK از شرکت Pfeiffer -	TSV Classifier از شرکت FCB -	O&K Cross-Flow از شرکت های Orenstein & Koppel AG -	SD (Side Draft) از شرکت Sturtevantبا بهره گیری از دانش فنی مهندسین شرکت پکصا، گستره وسیعی از کلاسیفایرهای هوایی متناسب با نیاز صنعتی مختلف قابل توسعه و تولید می باشد. کلاسیفایرهای تولیدی این شرکت شامل انواع ذیل می باشد:


کلاسیفایر نسل سوم HEPAX
کلاسیفایر های "هیپکس" با تطبیق پذیری بالا و مصرف انرژی کم جهت جداسازی ذرات مختلف در محدوده ۶ تا ۱۵۰ میکرون کاربرد دارند. طراحی بهینه و راندمان جداسازی بالا نسبت به کلاسیفایرهای نسل اول و دوم منجر به کاهش هزینه های تولید، نگهداری و مصرف انرژی شده است. این کلاسیفایرها دارای ساختار ساده با حداقل فضای کاری جهت نصب می باشند. تطبیق پذیری بالای این کلاسیفایر باعث امکان نصب آن در خطوط خردایش جدید و حتی خطوط خردایش موجود با حداقل تغییر شده است.

کلاسیفایر چرخشی SPAX
کلاسیفایر چرخشی "اسپکس" جهت حصول و دانه بندی فوق العاده و یکنواخت در محدوده وسیعی از مواد ورودی مورد استفاده قرار می گیرد. این کلاسیفایر امکان جداسای با راندمان بالا را در محدوده ۱ تا ۱۵۰ میکرون را داراست و جهت صنایع کوچک و متوسط در محدوده ظرفیت ۱۰۰ کیلوگرم بر ساعت تا ۵ تن در ساعت مورد استفاده قرار می گیرد. این کلاسیفایر امکان یکپارچه سازی با آسیاب های با خروجی هوایی (air-swept) و یا بصورت مستقل از آسیاب را دارا می باشند.

کلاسیفایر دو مخروطی استاتیک
جهت جداسازی مواد خردایش شده معلق در سیستم مدار بسته خردایش مورد استفاده دارند.
 

کلاسیفایر میکرونی
کلاسیفایر میکرونی جهت محدوده وسیعی از مواد مورد استفاده قرار میگیرد و از جمله اقتصادی ترین سیستم ها از نظر هزینه های بهره برداری می باشد. گرچه این کلاسیفایرها به کلاسیفایر های نسل اول تعلق دارند که راندمان و دقت جداسازی پایین تری نسبت به سایر کلاسیفایرها دارند. آنچه باعث محبوبیت این کلاسیفایر ها شده است عدم نیاز به سیستم غبارگیر و سیکلون و فن خارجی می باشد.

بازگشت به خردایش و طبقه بندی مواد


باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


کلاسیفایر, سپراتور, جداسازی, دانه بندی, نرمه گیری, زبره, آسیاب, هیپکس, اسپکس, پودر, مش, نرم, سخت,کلاسیفایر هوایی, توربو سپراتور, آسیاب سپراتور, آسیا سپراتور, بایپس, خنک کننده, خشک کن, پودرکن, بدون غبار, مدار بسته, روتور, استنلس استیل, سیرکوپلکس, میکرونی, سوپر میکرونیزه, سپراتور هوایی, توربو پلکس, کلاسیفایر توربو, سپراتور دینامیکی