Lettre d'information

محصولات › غبارگیر صنعتی › سیکلون 

سیکلون

دریافت اطلاعات


سیکلون ها سیستم های جمع آوری کننده ذرات مبتنی بر نیروی گریز از مرکز هستند که از اثر گردبادی برای جدا کردن ذرات غبار از جریان گاز استفاده می کنند. در یک سیکلون معمولی، جریان گاز حاوی غبار با زاویه ای معین وارد سیکلون شده و با سرعت چرخانده می شود. نیروی گریز از مرکز حاصل از جریان دایره ای شکل ذرات غبار را به سمت دیوار سیکلون پرتاب می کند. پس از برخورد با دیوار، این ذرات به داخل قیف تعبیه شده در زیر سیکلون (هاپر)  سقوط می کنند.

از سیستم های جمع آوری ذرات سیکلونی معمولا به عنوان پیش-جداکننده برای کاهش میزان غبار رسیده به جدا کننده نهایی استفاده می شود. این جداکننده ها، برای جمع آوری ذراتی با اندازه متوسط تا درشت بسیار مناسب هستند. سیکلون ها در انواع زمینه های صنعت، از جمله کارخانجات تولید کاغذ، کارخانه های سیمان، خطوط تولید فولاد، کارخانجات تولید کک نفتی، کارخانه های متالورژی، کارگاه های چوب بری و دیگر صنایعی که با ذرات غبار سروکار دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بسته به نیاز مشتری، پکصا طیف گسترده ای از سیکلون ها، از سیکلون های راندمان بالا گرفته تا سیکلون های با هوادهی زیاد، طراحی کرده و می سازد. سیکلون های پکصا دارای مزایای زیر هستند:

  • راه حلی مقرون به صرفه برای طیف گسترده ای از مسائل مرتبط با جمع آوری غبار،
  • مناسب برای گرد و غبار زیاد و درجه حرارت بالا، و
  • دارای ساختاری محکم با عمر طولانی و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری.

بازگشت به غبارگیر صنعتی


باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


سیکلون,سایکلون,مولتی سیکلون,مالتی سایکلون,غبارگیر,داست کالکتور,جمع آوری غبار,سیکلون غبارگیر,سیکلون هوا,سیکلون سپراتور,غبارگیر اولیه