Lettre d'information

محصولات › کلاسیفایر هوایی 

کلاسیفایر میکرونی 

دریافت اطلاعات


این نوع کلاسیفایر هوایی دستگاه فشرده و درزبندی شده ای جهت جداسازی ذرات ریز از مواد مختلف است که به منظور افزایش عمر بهره برداری با دقت بالایی ساخته می شود و همچنین جهت کاهش میزان استهلاک به واسطه سایش مواد سعی می شود با حداقل سرعت کار نماید. جهت سهولت دسترسی به فضای داخلی دستگاه و همچنین امکان تمیز کردن آن لازم است دریچه های مناسبی در دستگاه تعبیه گردد.


روش کار:

در این دستگاه مواد به درون ورودی مرکزی ریخته می شوند و توسط دیسک چرخان پخش شده و سپس در معرض جریان هوای بالارو که ناشی از یک فن در محفظه بالایی است قرار می گیرند. پره ها نیز باعث یک جریان گریز از مرکز بر روی هوا و مواد معلق می شود. در اثر این جریان مواد با دانه بندی درشت وارد سطح بالایی مخروط داخلی می شوند که در آن نیروی جاذبه باعث سقوط آنها و خروج در پایین دستگاه می شود. ذرات ریزتز نیز به همراه هوا از فن عبور کرده و از سیستم خارج می شوند. هوای مربوطه نیز از طریق منحرف کننده ها وارد مخروط داخلی می شود و این چرخه ادامه پیدا می کند.

فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


کلاسیفایر,سپراتور,کلاسیفایر هوایی,کلاسیفایرهوایی,ایر کلاسیفایر,ایرکلاسیفایر,سیکلون,جداسازی,نرمه گیری,نرمه,زبره,پودر میکرونیزه,سوپر میکرونیزه,آسیاب کلاسیفایر,اسیاب کلاسیفایر,آسیاب سپراتور,اسیاب سپراتور,آسیا سپراتور,اسیا سپراتور,آسیاب استیل,کلاسیفایر استیل,کلاسیفایر هوایی میکرونیزه,جداسازی مواد,دانه بندی,مش,آسیاب,اسیاب,آسیاب گلوله ای,بال میل,بالمیل,سپراتور هوایی,سپراتور دینامیکی,پودر کن,کلاسیفایر توربو,توربو سپراتور,سیرکوپلکس,توربوپلکس,توربو پلکس,باریت,بنتونیت,آهک,کربنات کلسیم,گچ,هیپکس,اسپکس,مش,بایپس,بای پس,روتور,پودر سوپر فاین,ونتو پلکس,ونتوپلکس