Lettre d'information

محصولات › غبارگیر صنعتی › بگ فیلتر 

بگ فیلتر شیکر (تکانی) 

دریافت اطلاعات


در غبارگیر کیسه ای تکانی، کیسه فیلترهای لوله ای بر روی صفحه ای در پایین محفظه بسته شده و از تیرهای افقی بالای صفحه به حالت تعلیق آویزان شده اند. گاز کثیف وارد قسمت پایین محفظه کیسه شده و از فیلترها عبور می کند، و غبار در سطح داخلی کیسه جمع آوری می شود.

تمیز کردن غبارگیر کیسه ای تکانی با تکان دادن تیرهای افقی بالای کیسه ها، که کیسه ها را به حالت تعلیق نگه داشته اند، انجام می شود. ارتعاشات تولید شده توسط یک شفت و بادامک امواجی در کیسه ها ایجاد می کند تا کیک غبار را بلرزاند.

  غبارگیر تکانی از نظر اندازه از دستگاه های کوچک دستی گرفته تا واحد های بزرگ بخش بندی شده متغیر می باشد. این دستگاه ها می توانند به طور متناوب یا مداوم به کار گرفته شوند. واحدهای متناوب را می توان زمانی که پروسه به صورت دسته ای انجام می شود مورد استفاده قرار داد، هنگامی که فعالیت یک دسته به اتمام می رسد، می توان محفظه کیسه را تمیز کرد. در فرایندهای مداوم از محفظه های بخش بندی شده استفاده می شود. هنگامی که یک محفظه در حال تمیز شدن است، جریان هوا را می توان به سایر محفظه های منحرف کرد.
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

باشگاه مشتریان

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه پکصا، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


بگ فیلتر,بک فیلتر,فیلتر کیسه ای,غبارگیر,غبارگیر کیسه ای,غبارگیر پارچه ای,غبارگیر صنعتی,بگ هاوس,فیلتر,فیلتر هوا,فیلتر پارچه ای,فیلتر نانو,پالس جت,جت پالس,جت ضربه ای,شیکر,تکانی,مکانیکی,هوای معکوس,reverse air,bag filter,baghouse,bag house,pulse jet,غبار,آلودگی هوا,کنترل آلودگی هوا,air to cloth raio,نسبت هوا به پارچه,انتقال مواد پنوماتیک ,سیستم فیلتراسیون,جت فیلتر