روتاری ولو ضد سایش - سری A

دریافت اطلاعات
روتاری ولوهای ضد سایش (سری A) پکصا با هدف افزایش طول عمر تجهیز، کاهش زمان خواب سیستم و تسهیل در تعمیر و نگهداری، طراحی شده است. صنایع شیمیایی، ساختمانی یا معدنی، از محصولات ساینده مانند شیشه، کربن، سیمان، آسفالت، دولومیت و کوارتز استفاده می‌کنند. این مواد اثرات سایشی مخربی بر روی تجهیزات بر جای می‌گذارند که در اکثر موارد، نه تنها به روتور بلکه به بدنه روتاری ولو نیز آسیب میزنند.

در طراحی سری A، با پوشش‌دهی سطوح با آلیاژهای سخت شده (مانند کروم) عمر کاری تجهیزات در مواجه با مواد ساینده طولانی‌تر می‌شود. فرآیند پوشش دهی کروم سخت، با ایجاد لایه‌ای بر روی قطعه اصلی، دوام، سختی و مقاومت قطعه در برابر سایش و نیز خوردگی را افزایش می‌دهد؛ بعلاوه با ایجاد سطحی صاف باعث کاهش اصطکاک و سهولت در تمیزکاری می‌گردد. میزان ضخامت لایه کروم سخت، با توجه به شرایط کاری و جنس مواد انتقالی توسط روتاری ولو تعیین می‌شود. روتاری ولوهای سری A با سایزبندی‌ مشابه روتاری ولوهای استاندارد پکصا عرضه می‌شوند، برای اطلاع به جدول راهنمای سایزبندی روتاری ولوهای سری D مراجعه فرمائید.
 
 

روتاری ولوهای سرامیکی پکصا، با بدنه و روتوری با پوشش سرامیک و ورودی با پوشش کاربید تنگستن، می‌تواند برای مواد بسیار ساینده در شرایط کاری خاص پاسخگوی نیاز شما باشد.

مشخصات فنی

ظرفیت: 38-5 لیتر بر دور
جنس: فولاد کربنی، استنلس استیل 304/316
 پوشش‌دهی سطحی: مانند سخت‌کاری کروم و/یا نیکل
حداکثر اختلاف فشار: 0.7 بار
دمای کاری: 80 درجه سانتی‌گراد
 روتور: با انتهای بسته و لبه‌های استیل
 
پوشش دهی سطحی روتاری ولو

کاربردها


   آلومینا، پودر آلومینیوم، میکا، سیلیکا، سیمان، آسفالت، غبار کوره، زغال سنگ، کک، کنسانتره مس، کربنات کلسیم، خاک دیاتومه، فلدسپات، خاک کائولن، ماسه، سنگ معدن طلا، سنگ معدن روتیل، آهک خام