آسیاب پین میل (Pin Mill)

دریافت اطلاعات
آسیاب یونیورسال مدل پین میل پکصا یکی از به روزترین و کارآمدترین انواع آسیاب های ضربه ای می باشد. در این دستگاه با توجه به تعداد زیاد و چیدمان درهم تنیده پین ها و دور بالای روتور کیفیت ساخت بسیار حائز اهمیت است. ویژگی های فوق باعث می شود بتوان پودرهای بسیار ریز و با کیفیت توسط این دستگاه تولید نمود.

مشخصات آسیاب یونیورسال مدل پین میل

 مناسب برای مواد تا سختی ۳mohs و حداکثر ۰.۱ درصد اجزای ساینده
 امکان استفاده برای ورودی های بلورین و شکننده خشک
 قابلیت دستیابی به خروجی نهایی بسیار نرم
 امکان رسیدن به سایز خروجی ۵۰ میکرون
مناسب برای کاربری های غذایی و دارویی
مصرف انرژی نسبتا کم

 

عملکرد پین میل پکصا

مواد اولیه از طریق یک تغذیه کننده حجمی به مرکز محفظه آسیاب هدایت می شوند. چرخش سرعت بالای پین دیسک منجر به ایجاد نیروی گریز از مرکز و شتاب ذرات مواد به سمت محیط خارجی می شود. جریان سرعت بالا و رو به خارج ذرات باعث اصابت آنها به پین ها می شود. در این منطقه، مواد در حین عبور از پین ها در معرض ضربه های متعدد قرار می گیرند که منجر به کاهش اندازه و/یا اختلاط شدید می شود. نیروی اعمال شده به مواد با سرعت روتور تنظیم می شود. برای حداکثر ضربه، سرعت روتور بسیار بالا و برای کاربری های ملایم تر، سرعت های کم انتخاب می شوند. پس از عبور از پین ها، مواد از حاشیه دیسک خارج می شوند و به سمت خروجی پایین آسیاب جریان می یابند. پس از خروج از آسیاب، ذرات در اثر جاذبه سقوط کرده یا توسط یک سیستم انتقال هوایی (پنوماتیک) به فرآیند پایین دستی یا محل ذخیره سازی هدایت می شوند.

جدول راهنمای سایزبندی

 
مدل هوای فرآیند Pin Disk
دور روتور توان موتور
m3/h rpm kW
PX-UM 315 1600 9000 18.5
PX-UM 500 3200 5910 37
PX-UM 630 5700 4920 75
PX-UM 800 7500 3400 90

کاربردها


   بوراکس، آلومینیوم سولفات، کلسیم کربنات، کلسیم سولفات، منیزیم سولفات، پتاسیم کربنات، پتاسیم کلراید، سدیم کلراید، سدیم فسفات.

   ادویه جات، آرد، نشاسته (ذرت، سیب زمینی)، شکر، افزودنی های خوراکی.

   رزین، استئارات، کربن بلک، کود، رنگدانه ها.